Przedstawiciel Handlowy

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Ełk
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

przedstawiciel handlowy Wieluń, handlowiec Wieluń

  • sprzedaż usług i obsługa Klientów w terenie,
  • opiekę nad Klientami firmy na wskazanym terenie,
  • prezentowanie oferty handlowej klientom indywidualnym,
  • realizację planów sprzedażowych,
  • kształtowanie dobrego wizerunku firmy.
Wymagania

pozytywnego nastawienia,
umiejętności swobodnej komunikacji,
dobrej znajomości obsługi komputera,
zaangażowania w powierzone zadania,
dobrej organizacji pracy,
mile widziane doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy.
Oferujemy

pakiet naszych usług jako pracowniczy bonus,
atrakcyjną formę wynagrodzenia i system premiowy,
możliwość rozwoju zawodowego,
dynamiczne środowisko i partnerską atmosferę pracy,
komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy,
telefon komórkowy,
cykl szkoleń przygotowujących do pracy, dzięki czemu nie wymagamy doświadczenia.

nr ogłoszenia: 671