Specjalista ds. Logistyki

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych i kluczowych wskaźników wydajności
  • Koordynacja przychodzących towarów - obsługa zamówień na wyroby gotowe od dostawców zewnętrznych
  • Rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych, weryfikacja zapasów, księgowanie korekt
  • Proponowanie projektów i inicjatyw prowadzących do usprawnienia procesów
  • Monitorowanie i wspieranie działalności SAP
Wymagania

Wykształcenie wyższe o profilu logistycznym lub ekonomicznym
Minimum rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w logistyce
Ugruntowana wiedza i zrozumienie procesów logistycznych i magazynowych
Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne
Znajomość systemu SAP i programu Excel
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Wdrażanie nowych projektów
Praca w międzynarodowej organizacji o znanej marce

nr ogłoszenia: 67