Radca Prawny

3 500,00 - 4 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bieruń
  • Dodano 2019.01.18

Opis stanowiska

radca Wieluń, aplikant Wieluń, prawo Wieluń

bieżąca obsługa prawna wybranych obszarów działalności spółki
sporządzanie opinii i informacji prawnych
tworzenie i opiniowanie umów oraz wewnętrznych dokumentów spółki (regulaminów, procedur itd.),
wsparcie prawne dla wybranych działów spółki
reprezentacja spółki w relacjach z podmiotami zewnętrznymi, w tym w sporach sądowych
uczestnictwo w negocjacjach umów handlowych

Wymagania

wykształcenia wyższego prawniczego oraz wpis na listę radców prawnych
min. 3 lata doświadczenia w dziale prawnym spółki o zasięgu ogólnopolskim
praktycznej znajomość prawa gospodarczego, prawa własności intelektualnej oraz prawa obrotu nieruchomościami,
stałe doskonalenie własnych umiejętności i zdobywanie wiedzy
orientacji biznesowej, umiejętności identyfikacji i analizy ryzyk
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej)
umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności, terminowości
Oferujemy

perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
lokalizację biura w centrum Poznania
wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
przyjazną, nieformalną atmosferę pracy

nr ogłoszenia: 651