TOKARZ MANUALNY

2 400,00 - 2 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Koszalin
  • Dodano 2019.01.18

Opis stanowiska

tokarz Wieluń, frezer Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

Toczenie detali,
Pracę z rysunkiem technicznym,
Sprawdzanie pod kątem jakościowym wykonanych detali (wzrokowo oraz przy użyciu narzędzi pomiarowych),

Wymagania

Wykształcenia min. zawodowego,
Doświadczenia w obsłudze tokarek manualnych,
Umiejętności czytania rysunku technicznego,
Znajomości podstawowych narzędzi pomiarowych,
Zdolności manualnych,
Umiejętności podejmowania szybkich decyzji,
Podstawowej znajomości obsługi komputera,
Wysokiego zaangażowania w wykonywaną pracę.
Oferujemy

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji,
Konkurencyjne wynagrodzenie i umowę o pracę,
Możliwość rozwoju kompetencji oraz stawiania czoła nowym wyzwaniom,
Wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka w pracy,
Kulturę i wartości.

nr ogłoszenia: 650