Specjalista ds. Logistyki

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • administracja przewidywań sprzedaży,
  • zarządzanie kodami produktów,
  • administracja systemem Dynamix AX,
  • zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie,
  • sporządzanie raportów i analiz,
  • zapewnienie, organizacja i nadzór nad środkami i procesem transportu w firmie,
  • ścisła współpraca z magazynem oraz działem marketingu.
Wymagania

Bardzo dobra znajomość obsługi programu kalkulacyjnego MS Excel i PowerPoint (warunek konieczny)
Znajomość Visual Basic - będzie dodatkowym atutem
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Znajomość jęz. francuskiego – będzie dodatkowym atutem
Umiejętność analitycznego myślenia
Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
Skrupulatność i radzenie sobie z pracą pod presją czasu
Komunikatywność
Łatwości nawiązywania kontaktów
Sumienności i uczciwości
Silnej motywacji do pracy
Wykształcenia wyższego (min. licencjat)
Oferujemy

Umowę o pracę
Przyjazną atmosferę pracy w firmie o wysokich standardach i uznanej pozycji na rynku
Niezbędne narzędzia pracy
Atrakcyjny pakiet socjalny

nr ogłoszenia: 65