Lakiernik samochodowy

2 700,00 - 3 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Dodano 2019.01.18

Opis stanowiska

lakiernik Wieluń, malarz Wieluń, lakiernia Wieluń

przygotowanie elementów do malowania (szlifowanie, szpachlowanie),
dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych.

Wymagania

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy lakierowaniu samochodów lub malowaniu żelkotem,
umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych,
wiedza z zakresu prac lakierniczych oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych,
samodzielność w pracy
dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie rosnące ze stażem pracy,
regularne wypłaty,
realne możliwości rozwoju i realizowania ciekawych projektów,
perspektywę długoletniego zatrudnienia.

nr ogłoszenia: 647