Zaopatrzeniowiec

3 500,00 - 3 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Dodano 2019.01.18

Opis stanowiska

zaopatrzeniowiec Wieluń, obsługa klienta Wieluń, Wieluń

Śledzenie i kontrola dostaw materiałów niezgodnych z zamówieniem,Wyjaśnianie niezgodności w dostawach,Przyjęcia towaru niezgodnego z linii produkcyjnych,Wystawianie zamówień w systemie oraz organizacja wysyłek materiałów niezgodnych do dostawców,Monitoring oraz optymalizacja poziomu dostaw materiałów niezgodnych,Zarzadzanie złomowaniem produktów niezgodnych.
Wymagania

Wykształcenie wyższe,
Znajomość procesów dotyczących przepływów materiałowych w zakładzie produkcyjnym,
Dobra znajomość programu SAP,
Umiejętność języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,
Dobra znajomość Pakietu MS Office
Wielozadaniowość, dobra organizacja pracy,
Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Atrakcyjny pakiet benefitów.

nr ogłoszenia: 643