Asystent/ka Zarządu

2 700,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Dodano 2019.01.18

Opis stanowiska

sekretarka Wieluń, recepcionistka Wieluń, obsługa klienta Wieluń

kontakt bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy z kontrahentami (m. in. bank, kancelaria notarialna, biuro architektoniczne, dział sprzedaży, generalny wykonawca, wspólnoty mieszkaniowe );prowadzenie kalendarza spotkań;obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z biura;przygotowywanie i archiwizacja dokumentów; nadzór nad obiegiem dokumentów;nadzór nad zaopatrzeniem biura w niezbędne materiały biurowe;wsparcie przełożonych oraz pozostałych pracowników w pracach administracyjno-biurowych;
Wymagania

umiejętność redagowania pism;
bardzo dobra organizacja pracy;
umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji;
samodzielność, dokładność, kreatywność i konsekwencja w działaniu;
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
mile widziane doświadczenie w branży oraz znajomość procesów administracyjnych w firmie deweloperskiej;
Oferujemy

odpowiedzialną i ciekawą pracę;
miłą atmosferę pracy w młodym i przyjaznym zespole;
możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych;

nr ogłoszenia: 633