Aplikant Radcowski

3 000,00 - 3 300,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdynia
  • Dodano 2019.01.18

Opis stanowiska

radca Wieluń, aplikant Wieluń, prawo Wieluń

Świadczeniu usług prawnych w zakresie obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw, prawa spółek handlowych i prawa nowych technologii (prawa własności przemysłowej i prawa autorskie,Prowadzeniu projektów i transakcji, w tym audytów prawnych spółek i nieruchomości, transakcji nabycia i zbycia nieruchomości komercyjnych, a także innych transakcji M&A,Przygotowywaniu umów i opinii prawnych.
Wymagania

aplikant aplikacji radcowskiej lub adwokackiej,
znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
dobra znajomość pakietu Office i programów prawniczych,
zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
umiejętność dobrej komunikacji w zespole,
dobre wyniki w nauce,
dyspozycyjność.
Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
zatrudnienie w firmie prawniczej o rozpoznawalnej pozycji na rynku pomorskim,
możliwość współpracy z największymi firmami z różnych branż gospodarki,
szansę uczestniczenia w projektach międzynarodowych i współpracy z renomowanymi kancelariami
bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole prawników nastawionym na współdziałanie, dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności,
ciekawe zadania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (możliwość realizacji interesujących i złożonych projektów o charakterze gospodarczym),
ścieżkę rozwoju w obszarze doradztwa korporacyjnego i możliwość uzyskania specjalizacji w wybranych obszarach prawa cywilnego / gospodarczego.

nr ogłoszenia: 630