Analityk Łańcucha Dostaw

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

analityk Wieluń, specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

zbieranie i analizowanie danych z obszaru łańcucha dostaw firmy, przygotowywanie odpowiednich raportów, zestawień i KPIprowadzenie analiz oraz identyfikacja obszarów nieoptymalnych łańcucha dostaw wraz z propozycjami rozwiązańraportowanie postępu osiągania celów wyznaczonych przed łańcuchem dostaw firmytworzenie, wdrażanie i utrzymywanie różnych rozwiązań raportujących i statystycznychkalkulacje kosztowe przy wykorzystaniu podejścia „total acquistion cost”kontrolowanie zgodności wyników operacyjnych i finansowych Centrum Dystrybucyjnego z planowanym budżetemwspieranie
zespołu Łańcucha Dostaw w codziennych decyzjach, opiniowanie
i zatwierdzanie do dalszego procedowania projektów, planowanych
wydatków, przetargów i inwestycji
Wymagania

minimum 2 lata doświadczenia pracy w controllingu lub analizach łańcucha dostaw
znajomość Excela na poziomie zaawansowanym (znajomość SQL i VBA będzie dodatkowym atutem)
szerokie rozumienie procesów łańcucha dostaw
wysokie umiejętności analitycznego myślenia
bardzo dobra organizacja i planowanie pracy
dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
Szkolenia i certyfikaty
Możliwości awansu
Wyjścia integracyjne
Przewidywalny grafik pracy
Odzież roboczą
Przyjazną atmosferę
Wyprawki szkolne

nr ogłoszenia: 61