Doświadczony Pracownik Działu Kadr i Płac

3 500,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bydgoszcz
  • Dodano 2019.01.18

Opis stanowiska

kadry Wieluń, płace Wieluń, księgowość Wieluń

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń pracownikom
  • sporządzanie i prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowo-płacowej
  • zarządzanie danymi
  • współpraca z GUS, ZUS, US
Wymagania

doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową pracowników
praktyczna wiedza i znajomość zagadnień płac, prawa pracy, ubezpieczeń i podatków
mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego
doświadczenie w agencji zatrudnienia będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia z możliwością podwyższenia stawki po okresie próbnym
prywatną opiekę medyczną
pracę w przestronnym biurze w samym centrum miasta
owocowy zastrzyk witamin 3 razy w tygodniu :)

nr ogłoszenia: 606