Rekruter/ka ze znajomością języka ukraińskiego

3 200,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Dodano 2019.01.18

Opis stanowiska

hr Wieluń, kadry Wieluń, rekrutacja Wieluń

prowadzenie procesów rekrutacyjnychredagowanie ofert pracy oraz poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatówwsparcie w sprawach administracyjno-kadrowychbudowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami / kandydatami / pracownikami
Wymagania

biegła znajomość j. ukraiński, jak również swobodna komunikacja się w j. polskim
zaangażowaniei motywacja do pracy
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
włączenie do atrakcyjnego systemu premiowego po okresie próbnym
dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz owocowe poniedziałki :)
profesjonalne wdrożenie w obowiązki
zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów
pracę w przyjaznym i funkcjonalnym biurze
możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia własnych kompetencji

nr ogłoszenia: 605