Operator wózka widłowego

2 400,00 - 2 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Pińczów
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń, magazyn Wieluń

Odpowiedzialność za operacje w magazynie z zakresu: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, wydanie towaru z magazynu, załadunek towaru;
Kontrolowanie towaru wchodzącego i wychodzącego z magazynu
Wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów;
Wykonywanie czynności kontrolnych przyjmowanego / wydawanego towaru;
Wykonywanie prac wykończeniowych: etykietowanie towarów, pakowanie, przepakowywanie, paletyzowanie;
Kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki,
Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanie zapasów, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych;
Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie oraz optymalizacja pod kątem składowania towarów,
Uczestnictwo w inwentaryzacji magazynu,
Terminowa realizacja zleconej pracy,

Wymagania

Uprawnienia na wózki widłowe;
Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składowania;
Umiejętność pracy w zespole, elastyczne nastawienie do pracy;
Gotowość do pracy zmianowej zgodnie z harmonogramem pracy (praca 5 dni w tygodniu)
Otwartość i umiejętność budowania pozytywnych relacji,
Bardzo dobra organizacja pracy i punktualność,
Uczciwość i kultura osobista;
Samodyscyplina, rzetelność.
Oferujemy

Zatrudnienie w międzynarodowej korporacji w oparciu o umowę o pracę,
Rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych szkoleniach,
Niezbędne narzędzia pracy,
Opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej,
Przyjazną atmosferę oraz możliwość wszechstronnego rozwoju.

nr ogłoszenia: 596