Mechanik

3 000,00 - 3 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Lubartów
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

mechanik Wieluń, automatyk Wieluń, konserwator Wieluń

- obsługa, konserwacja, regulacja oraz remonty maszyn produkcyjnych;
- usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych;

Wymagania

- wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym;
- doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej;
- wiedza z zakresu automatyki, mechaniki, hydrauliki i pneumatyki;
- umiejętność czytania schematów;
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
- mile widziana książeczka sanepidowska;
- sumienność, zapał oraz odpowiedzialność;
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - BEZ POŚREDNIKÓW;
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, wczasy pracownicze, paczki i kolonie dla dzieci);
- darmowa stołówka pracownicza,
- kontakt z najnowszymi technologiami branży spożywczej;
- możliwość prowadzenia nietypowych, innowacyjnych projektów;
- możliwość podnoszenia kwalifikacji;
- ciekawą pracę w stabilnej firmie;

nr ogłoszenia: 592