Pracownik Biurowy

2 400,00 - 2 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Stara Wieś
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

pracownik biurowy Wieluń, obsługa klienta Wieluń, Wieluń

obsługa zamówień do klientów telefonicznie i mailowo,
wystawienie faktur sprzedaży w systemie WF-mag wraz pełną obsługą procesu fakturowania,
tworzenie innych dokumentów księgowych związanych ze sprzedażą,
sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych,
realizacja procesów zgodnie z określonymi wymaganiami i monitorowanie ich zgodności z pzryjętymi wskaźnikami,
nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Wymagania

sumienność i dokładność
odpowiedzialność za powierzone zadania
bardzo dobra organiozacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
umiejętność pracy w zespole
praktyczna znajomosć obsługi MS Office, MS Excel
doświadczenie w zarządzaniu obiegiem dokumentów w firmie
Oferujemy

stabilne ztrudnienie na umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
miła atmosfera pracy w młodymi ambitnym zespole

nr ogłoszenia: 590