Kierowca

3 000,00 - 3 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Pińczów
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

kierowca Wieluń, kurier Wieluń, transport Wieluń

realizacja dostaw do Klientów na terenie obsługiwanego regionu: Pińczów i okolice;
dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów;
reprezentowanie firmy przed przedstawicielami Klienta;
odbiór i rozliczenie należności;
załadunek towaru na samochód i rozładowanie towaru u Klienta;
możliwość przyuczenia się w zakresie serwisowym, pomoc w wykonywaniu podstawowych prac konserwacyjno-serwisowych sprzętu drukującego

Wymagania

prawo jazdy kat. B;
terminowe wykonywanie zleconych zadań;
dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
kultura osobista, dbałość o powierzony sprzęt;
w firmie obowiązuje całkowity zakaz palenia w samochodach służbowych
Oferujemy

stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę;
atrakcyjne wynagrodzenie;
jazdę samochodami ciężarowymi do 3,5 tony;
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00;
pracę z zachowaniem norm czasu pracy;

nr ogłoszenia: 582