Przedstawiciel handlowy

6 000,00 - 8 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Ciechanów
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

handlowiec Wieluń, obsługa klienta Wieluń, sprzedawca Wieluń

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prezentację i sprzedaż książek na podległym terenie u stałych klientów, pozyskiwanie nowych klientów jak również stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów oraz działań konkurencji.
Wymagania

wysoka kultura osobista,
doświadczenie w sprzedaży,
minimum średnie wykształcenie,
energia i dynamizm w działaniu,
silna motywacja do osiągania wysokich wyników,
umiejętność organizacji pracy i planowania oraz samodyscypliny,
dobra komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami,
umiejętność prowadzenia negocjacji,
zaangażowanie w wykonywaną pracę,
prawo jazdy kat. B,
gotowość podjęcia działalności gospodarczej.
Oferujemy

samodzielną pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
nowoczesny system zarządzania i rozwoju,
wsparcie poszczególnych działów firmy na każdym etapie pracy,
odpowiednie szkolenia i przygotowanie merytoryczne do pracy w branży,
przejrzyste warunki wynagrodzenia (podstawa + premie),
wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

nr ogłoszenia: 578