Sprzedawca-Kasjer

0,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Namysłów
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 0,00 zł
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

kasjer Wieluń, sprzedawca Wieluń, sklep Wieluń

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.
Wymagania

- gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
- gotowość do pracy fizycznej,
- rzetelność i uczciwość,
- łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.
Oferujemy

- umowę o pracę bez okresu próbnego,
- wymiar etatu dopasowany do twoich potrzeb, 0/5 0/75 1/1 etat
- atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna,
- wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków),
- paczki na dzień dziecka,
- bony i paczki na święta,
- program pożyczek i zapomóg,
- kartę Multisport,
- możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie,
- pakiet szkoleń.

nr ogłoszenia: 571