Lider Gościnności

1 700,00 - 2 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Grodzisk Wlkp.
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

lider Wieluń, obsługa klienta Wieluń, pomoc Wieluń

pomoc Gościom na każdym etapie wizyty w restauracji,zarządzanie ruchem Gości poprzez dynamiczne i aktywne działanie,zapraszanie do kas samoobsługowych,zapewnienie Gościom zindywidualizowanej obsługi,komunikację z opiekunami wycieczek w celu ustalania zasad obsługi,współpracę z zespołem restauracji w celu dostarczania najlepszej obsługi.
Wymagania

doskonałych umiejętności komunikacyjnych,
otwartości na ludzi i ich potrzeby,
zaangażowania w wykonywane obowiązki,
samodzielności i odpowiedzialności,
dużej dynamiki pracy.
Oferujemy

możliwość rozwoju kompetencji i pakiet szkoleń,
pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje,
uczciwe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
ciekawe wyzwania oraz dynamiczne środowisko pracy.

nr ogłoszenia: 556