Praca w restauracji

2 000,00 - 2 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

sprzedawca Wieluń, magazynier Wieluń, restauracja Wieluń

Przyjmowanie i rozładowywanie dostawUtrzymywanie czystości w magazynachWspółpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji
Wymagania

gościnny - bo u nas to podstawa, lubimy ludzi i często się do nich uśmiechamy
zaangażowany i pracowity - czyli zupełnie jak my kochasz wyzwania!
zorganizowany i pomocny - bezinteresownie pomagasz, bo my chętnie wspieramy się wzajemnie
ambitny - z łatwością analizujesz dane i chcesz osiągać jak najlepsze wyniki
głodny wiedzy - ciągle chcesz więcej, i jak my lubisz uczyć się od innych
Oferujemy

Umowę o pracę
Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
Posiłek pracowniczy
Atrakcyjny system premiowy
Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową
Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego

nr ogłoszenia: 548