Architekt

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

architekt Wieluń

Opracowywanie części projektu w fazie przedprojektowej (koncepcja,
studium, analizy) i projektowej (projekt budowlany, projekt wykonawczy,
projekt warsztatowy) zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym
techniczno-budowlanymi, Polskimi Normami oraz zgodnie z wiedzą
techniczną na podstawie zatwierdzonych danych i założeń, wymagań klienta
zawartych w umowie/zleceniu, uzgodnień branżowych, wytycznych
projektanta.
Wymagania

minimum 2 lat doświadczenia zawodowego w zakresie architektury,
wykształcenie wyższe na kierunku architektura,
znajomość programu Revit i Autocad lub gotowość szybkiego rozwoju umiejętności w tym zakresie,
aktywne podejście do pracy oraz chęć podejmowania złożonych zadań,
umiejętność samodzielnej pracy i dobrej organizacji,
chęć zdobywania nowej wiedzy oraz zdolność stosowania przepisów i norm w praktyce,
kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
mile widziane prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy

ciekawą pracę przy realizacji różnorodnych projektach inwestorów krajowych i zagranicznych z zastosowaniem technologii BIM
udział w prowadzeniu części formalno-prawnej procesu projektowego.
zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
współpracę z wykonawcami robót budowlanych,
zatrudnienie na pełny etat,
pakiet świadczeń medycznych.

nr ogłoszenia: 53