ASYSTENT ARCHITEKTA

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystenka Wieluń, Wieluń

  • Uczestnictwo w procesie projektowym od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • Współudział w opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • Przygotowywanie analiz chłonności pod kątem możliwości inwestycyjnych działki
Wymagania

Wykształcenie wyższe architektoniczne
Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
Bardzo dobra znajomość programu AutoCad - warunek
Mile widziana znajomość programu Revit
Oferujemy

prywatną opiekę medyczną
ubezpieczenie grupowe
karty sportowe
naukę języków
szkolenia specjalistyczne
jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
wyjazdy integracyjne

nr ogłoszenia: 52