Elektryk

3 500,00 - 4 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Środa Wielkopolska
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

elektryk Wieluń, konserwator elektryczny Wieluń, instalator Wieluń

Usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym/elektronicznym i pneumatycznym.Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów.Raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego.Zgłaszanie środków zaradczych i usprawnień celem eliminacji problemów i awarii chronicznych.Nadzór nad pracą urządzeń energetycznych.Znajomość programowania sterowników PLC SIEMENS.Czynny udział w szkoleniach branżowych.Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur.Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy.Dbanie o porządek na podległym obszarze ( 5S ).Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.Współpraca z innymi działami w zakładzie.
Wymagania

Wykształcenie techniczne (preferowany zawód technik: elektryk, elektronik, mechatronik i automatyk).
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Mile widziani absolwenci wyższych uczelni technicznych.
Znajomość języka angielskiego – poziom podstawowy.
Obsługa MS Excel – poziom podstawowy.
Uprawnienia energetyczne SEP E1/2/3 oraz D1/2/3.
Uprawnienia do obsługi i konserwacji UTB.
Umiejętność czytania schematów pneumatycznych i elektrycznych.
Obsługa, programowanie i diagnostyka sterowników PLC - poziom podstawowy.
Oferujemy

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.
Wsparcie przy relokacji.

nr ogłoszenia: 518