Specjalista ds. BHP i ppoż.

3 500,00 - 4 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Goleniów
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

BHP Wieluń, ochrona zdrowia Wieluń, PPOŻ Wieluń

Kontrolowanie stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż., doradztwo w tym zakresie, udział w opracowywaniu i wdrażaniu działań modernizacyjnych;Dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych;Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu bhp dla pracowników;Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja;Prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem BHP i ppoż.;Promowanie kultury bezpieczeństwa;Realizacja innych zadań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP.
Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP;
Kilkuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej o wysokim standardzie systemu bezpieczeństwa;
Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
Komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie;
Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej będą dodatkowym atutem;
Znajomość zagadnień Ochrony Środowiska mile widziane;
Znajomość norm ISO 14001 oraz ISO18001 mile widziane.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży;
Odpowiedzialną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku;
Możliwości rozwoju zawodowego;
Dużą samodzielność;
Miłą atmosferę pracy;
Kurs na patent Żeglarza Jachtowego;
Opiekę medyczną.

nr ogłoszenia: 508