Mechanik Samochodowy

3 500,00 - 4 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdynia
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

mechanik Wieluń, elektromechanik Wieluń, warsztat Wieluń

Diagnostyka samochodowa - mechanika
Mechaniczna naprawa samochodów
Wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną
Wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika warsztatu.
Współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw

Wymagania

wykształcenie minimum średnie (techniczne o kierunku samochodowym)
udokumentowane min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Mechanika (preferowane w autoryzowanym serwisie samochodowym);
wiedza dotycząca budowy samochodów
prawo jazdy kat. B
doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej- mechanika
uczciwość, bezkonfliktowość, umiejętność pracy w grupie
poczucie odpowiedzialności,
nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
dokładność, staranność rzetelność w wykonywaniu zadań
Oferujemy

• umowę o pracę, stabilność zatrudnienia i możliwość awansu,
• zdobywanie doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów,
• przyjazną atmosferę pracy,
• pracę w nowoczesnym obiekcie, w autoryzowanym serwisie marki Premium,
• dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy,
• benefity pracownicze: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe

nr ogłoszenia: 505