Pracownik biurowy

2 600,00 - 2 900,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Żary
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

obsługa klienta Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, administracja Wieluń

prowadzenie spraw administracyjnych, personalnych biurarozliczanie faktur, wprowadzanie danych, komunikacja między działamizapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji, dokumentów i informacjizakup artykułów biurowych, środków czystości
Wymagania

doświadczenie w pracy w dziale administracji
inicjatywa, zaangażowania i samodzielność w działaniu
dokładność i ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów
dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętności współpracy z innymi
znajomość obsługi komputera, mile widziane planowanie
Oferujemy

pracę w firmie, która posiada ugruntowaną i silną pozycję na rynku,
stabilne warunki zatrudnienia,
możliwość rozwoju zawodowego.

nr ogłoszenia: 503