Informatyk

4 100,00 - 4 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Leszno
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, programista Wieluń, IT Wieluń

bieżące wsparcie dla użytkowników infrastruktury i systemów IT
utrzymanie oraz zapewnienie poprawnego funkcjonowania i bezpieczeństwa serwerów, maszyn wirtualnych oraz sieci firmowych
monitorowanie, administracja i wykonywanie kopii bezpieczeństwa baz danych
monitorowanie, analiza i rozwój mechanizmów bezpieczeństwa sieciowego

Wymagania

Dobra znajomość produktów VMware oraz Hyper-V w zakresie instalacji i konfiguracji nowych maszyn wirtualnych (serwery Linux, serwery Windows), a także optymalizacji oraz poprawy wydajności działających platform
Znajomość zagadnień Backup and Recovery
Doświadczenie w obsłudze klientów
Wielozadaniowość i umiejętność rozwiązywania problemów
Administracja oraz konfiguracja urządzeń i usług sieciowych
Rozwój i utrzymanie systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT
Znajomość narzędzi umożliwiających analizę i przetwarzanie ruchu sieciowego
Umiejętność zarządzania i konfiguracja polityk zabezpieczeń na urządzeniach sieciowych np. Firewall, IPS, DDoS Protector, WAF
Znajomość mechanizmów powstawania luk bezpieczeństwa w infrastrukturze sieciowej
Oferujemy

Stałe zatrudnienie
Premie

nr ogłoszenia: 501