Asystent Projektanta

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

asystent projektanta Wieluń, asystentka projektanta Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • Realizacja prac projektowych we współpracy z projektantem i pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • Udział
    w projektowaniu obiektów infrastruktury gazowniczej i paliwowej
    służących do przesyłu, sprężania, redukcji, regulacji i dystrybucji
    węglowodorów gazowych i płynnych w branży technologiczno – montażowej
  • Sporządzanie elementów opracowań specjalistycznych min. rysunki, wypisy, zestawienia
  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji w oparciu o przepisy prawa oraz przyjęte w firmie standardy
  • Udział w wewnętrznych uzgodnieniach między branżowych
  • Konsultowanie rozwiązań na realizowanych obiektach (najczęściej jednodniowe wyjazdy)
Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska lub pokrewne
Mile widziane doświadczenie zawodowe w projektach związanych z budownictwem przemysłowym
Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków technicznych
Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD i MS Office
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów
Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach
Opieka medyczna

nr ogłoszenia: 50