Kucharz - Restauracja Hotelowa

3 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdańsk
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 200,00 zł
  • Dodano 2018.05.23

Opis stanowiska

kucharz Wieluń, praca kucharz Wieluń, praca gastronomia Wieluń

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
Przygotowywanie dań zgodnie z recepturamiDbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz higieny pracyDbanie o odpowiednie przechowywanie i magazynowanie żywności oraz sprzętu kuchennegoWspółpracę z Szefem Kuchni oraz Współpracownikami
Wymagamy:
Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych Doświadczenia w pracy na stanowisku kucharzaDobrej organizacji pracyPomysłowości i pasji do gotowaniaZaangażowania, sumienności i kreatywnościPrzestrzegania standardów produkcji oraz estetyczne prezentowanie potrawDyscypliny w zachowaniu czystości i higieny pracy
Oferujemy:
Pracę w stabilnej i prestiżowej firmieZatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stałe wynagrodzenie zasadniczePremię zgodnie z regulaminem premiowania w SpółceOpiekę medyczną sponsorowaną przez pracodawcę oraz możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów na specjalnych warunkachRozbudowany pakiet świadczeń socjalnychPakiety ubezpieczeń na życie dla pracownika i członków rodziny na preferencyjnych warunkachObiady pracownicze na specjalnych warunkachMożliwość rozwoju zawodowegoMożliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkoleniaUczestnictwo w programie MultiSport – karta Benefit

nr ogłoszenia: 5