Mechanik

3 600,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Legionowo
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

mechanik Wieluń, automatyk Wieluń, majster Wieluń

Realizacja zadań związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i linii,
Prowadzenie działań prewencyjnych i diagnostycznych zgodnie z harmonogramem prac,
Bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń,
Współpracę z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn.

Wymagania

Wykształcenie min. zawodowe o kierunku mechanika / automatyka,
Doświadczenie min. 2 lata w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu,
Znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki i mechaniki maszyn,
Obsługa narzędzi ręcznych + elektronarzędzi,
Mile widziane uprawnienia spawalnicze (np. elektroda, mag, gazowo),
Mile widziana umiejętność obsługi tokarki, frezarki,
Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
Mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracą małego zespołem.
Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,
Pracę w oparciu o podstawę i premię miesięczną,
Pracę w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia medycznego, kart sportowo-rekreacyjnych, kasy zapomogowo-pożyczkowej.

nr ogłoszenia: 497