Przedstawiciel farmaceutyczny

3 100,00 - 3 300,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Szczytno
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

obsługa klienta Wieluń, przedstawiciel Wieluń, handlowiec Wieluń

zapewnienie promocji i dystrybucji produktów firmy w aptekach, sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością na określonym terenie, zgodnie z wyznaczonymi celami sprzedażowym,
zdobywanie nowych odbiorców oraz dbanie o aktualnie współpracujących,
budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
przygotowanie oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla odbiorców,
bieżąca analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności,
podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu.

Wymagania

łatwości budowania i utrzymywania relacji,
samodzielności i dużej kreatywność,
bardzo dobrej organizacji pracy,
dbałości o wizerunek firmy i powierzone mienie.
Oferujemy

ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
wysokie wynagrodzenie,
samochód służbowy również do użytku prywatnego,
pozostałe narzędzia niezbędne do pracy.

nr ogłoszenia: 493