Kierownik Projektu

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

kierownik projektu Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • współpraca przy pozyskiwaniu nowych nieruchomości,
    przygotowywanie analiz technicznych oraz kalkulacji wstępnych kosztów
    realizacji,
  • wybór pracowni projektowych i wykonawców w ramach powierzonych projektów, nadzór i koordynacja prac,
  • uzyskiwanie niezbędnych decyzji i pozwoleń,
  • koordynacja całego procesu realizacji projektów zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem i wymogami jakościowymi,
  • rozliczanie inwestycji,
  • współpraca w zakresie obsługi gwarancyjnej projektów.
Wymagania

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji wielorodzinnych budynków mieszkalnych,
wykształcenia wyższego z zakresu budownictwa,
posiadania uprawnień budowlanych,
znajomości prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji,
umiejętności prowadzenia negocjacji,
komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
Oferujemy

możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

nr ogłoszenia: 49