Analityk finansowy

2 950,00 - 3 300,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

analityk Wieluń, finanse Wieluń, obsługa klienta Wieluń

przygotowywanie raportów i analiz finansowych,
analiza rentowności i kontrola kosztów,
udział w tworzeniu raportów okresowych,
bieżące wsparcie kady kierowniczej,
optymalizacja i rozwój narzędzi do analizy i raportowania

Wymagania

ukończone studia licencjackie lub magisterskie kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia),
bardzo dobra praktyczna znajomość oakietu Ms Office, w szczególności Ms Excel,
doświadczenie w pracy z dużą ilością danych w działach planowania, analiz, kontroligu lub finansów - minimum 1 rok doświadczenia
wysokie umiejętności analityczne,
samodzielność, dokładność oraz sumienność,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
znajomość podstaw rachunkowości finansowej i zarządczej,
doświadczenie w pracy w systemach ERP będą dodatkowym atutem
Oferujemy

samodzielną i interesującą pracę w zgranym zespole,
możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
bezpłatne lekce języka angielskiego i niemieckiego,
pakiet opieki medycznej,
wsparcie merytoryczne od doświadczonych pracowników,
wszelkie niezbędne narzędzia pracy
przyjazną i profesjonaną atmosferę w pracy

nr ogłoszenia: 486