Młodszy Specjalista SEO

4 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bydgoszcz
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

młodszy specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

samodzielną optymalizację kodu stron internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek,przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji treści,przygotowywanie strategii pozycjonowania stron internetowych,kontakt z Klientem w kwestiach technicznych,wsparcie zespołu w bieżących zadaniach,pozycjonowanie stron internetowych przy użyciu różnych technik,analizę i raportowanie efektów,aktywny udział w projektach dodatkowych prowadzonych w Dziale.
Wymagania

praktyczna znajomość HTML, PHP i CSS,
doświadczenie na podobnym stanowisku, w pracy z Klientem lub w branży pokrewnej,
umiejętność szybkiej i samodzielnej nauki,
umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią (np. WordPress, Joomla),
znajomość popularnych skryptów eCommerce.
Oferujemy

ambitny i zaangażowany zespół profesjonalistów,
odpowiednie przeszkolenie,
elastyczne godziny pracy,
benefity pracownicze (m.in. opieka medyczna Luxmed, Multisport),
eventy integracyjne.

nr ogłoszenia: 485