Młodszy Specjalista ds. Marketingu

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Żerniki
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 000,00 - 5 000,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

młodszy specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • współpraca z drukarniami i agencjami graficznymi
  • koordynowanie produkcji materiałów reklamowych i promocyjnych
  • tworzenie i koordynowanie dystrybucji materiałów marketingowych
  • pomoc przy realizacji kampanii i planów marketingowych
  • tworzenie materiałów reklamowych
  • prowadzenie wybranych projektów marketingowych
  • analiza działań konkurencji
  • zarządzanie i rozwijanie bazy subskrybentów newsletteru
Wymagania

znajomość podstaw marketingu i zarządzania
znajomość nowoczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w marketingu
posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację
umiejętność analitycznego myślenia - umiejętność czytania liczb
znajomość pakietu Microsoft Office – szczególnie Excel oraz PowerPoint
kreatywność w codziennym działaniu
umiejętność efektywnej komunikacji
rzetelność, terminowość, systematyczność
umiejętność pracy w zespole
prawo jazdy kat. B
Oferujemy

pracę w stabilnej firmie o silnej marce
współpracę z międzynarodowymi spółkami koncernu
możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne
możliwość wykazania kreatywnością i wprowadzenia własnych pomysłów w życie
możliwość dofinasowania karty Multisport


Aplikuj Teraz


Ważne do: 2020.01.16, wyświetleń: 143

nr ogłoszenia: 483