Specjalista ds. Marketingu Internetowego

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Poprowadzenie projektu przebudowy portalu internetowego spółki
  • Zarządzanie portalem: jego redagowanie, dbanie o bieżące poprawne funkcjonowanie i ciągły rozwój pod kątem realizacji celów
  • Współtworzenie strategii SEO - odpowiedzialność za pozycjonowanie, doradztwo w zakresie tworzenia kontentu
  • Analiza i wytyczanie kierunków w kampaniach online i mobile; współtworzenie kampanii efektywnościowych
  • Poprowadzenie projektu przebudowy portalu internetowego
  • Pełna analityka portalu pod kątem podnoszenia ROI
Wymagania

Wiedza z zakresu tworzenia nowoczesnych stron www
Kreatywność oraz chęć ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań z dziedziny digital marketingu
Umiejętność przełożenia zdefiniowanych celów biznesowych na działania operacyjne
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Wymagana znajomość narzędzi: CMS, UX, narzędzia SEO, Google Analytics, Google Tag Manager
Oferujemy

prywatna opieka medyczna
dostęp do obiektów sportowych
i rekreacyjnych
indywidualny plan szkoleniowy
wyjazdy / spotkania integracyjne

nr ogłoszenia: 474