Grafik Kreatywny

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

grafik Wieluń, projektant Wieluń

  • Opracowywanie materiałów promocyjnych na potrzeby prowadzonych
    działań marketingowych dla różnych kanałów komunikacji (w tym
    projektowanie Key Visuali, materiałów ATL, BTL, layoutów internetowych,
    animacji)
  • Udział w tworzeniu koncepcji kreatywnych (w tym kampanii wizerunkowych), jak również bieżących akcji marketingowych
  • Całościowy nadzór kreatywny nad wybranymi projektami
  • Projektowanie materiałów na zlecenie innych działów
  • Dbanie o spójny przekaz materiałów promocyjnych
  • Przygotowywanie plików produkcyjnych
Wymagania

Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane doświadczenie pracy w branży reklamowej (ATL + BTL + Digital) podpartej portfolio (prosimy o załączenie)
Doskonałej znajomości środowiska Adobe (Photoshop, Illustator, InDesign) oraz CorelDRAW
Znajomości programów do animacji
Kreatywnego i twórczego podejścia do pracy
Znajomość trendów w projektowaniu graficznym i technologiach internetowych
Umiejętności przygotowania materiałów dla różnych kanałów komunikacji (projektowanie 360)
Samodzielności, umiejętności pracy pod presją czasu i organizacji pracy (praca na kilku projektach jednocześnie)
Doświadczenia w pracy dla klientów z branży modowej oraz podstawowa znajomość DTP (mile widziane)
Dobrej znajomości języka angielskiego
Otwartości na nowe, ciekawe i wszechstronne projekty
Terminowości oraz dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
Wysokiego poziomu estetyki
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
Praca w przyjaznym i dynamicznym środowisku
Doskonała lokalizacja biura
Możliwość rozwoju zawodowego u lidera branży

nr ogłoszenia: 473