Przedstawiciel Medyczny

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Lublin
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

przedstawiciel handlowy Wieluń, handlowiec Wieluń

  • Realizację zadań promocyjnych na podległym terenie,
  • Regularną współpracę z zewnętrznymi klientami w celu zapewnienia skuteczności działań promocyjnych,
  • Systematyczną analizę bieżącej sytuacji na rynku,
  • Podejmowanie inicjatyw odpowiadających potrzebom klientów,
  • Zarządzanie budżetem promocyjnym.
Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte udokumentowanymi sukcesami,
Wykształcenie wyższe: (mile widziane o profilu medycznym),
Samodzielność, konsekwencję oraz systematyczność w działaniu,
Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych,
Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy

Szereg programów wspierających rozwój i podnoszących kwalifikacje,
Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy oraz szeroki pakiet socjalny,
Doskonałą atmosferę w pracy oraz kulturę organizacyjną wspierającą najwyższe standardy etyczne.

nr ogłoszenia: 471