Specjalista ds. e-commerce

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kwidzyn
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Budowa, koordynacja i rozwój sprzedaży on line
  • Zarządzanie sprzedażą w kanałach e-commerce
  • Współtworzenie strategii sprzedażowej
  • Analizowanie ruchu oraz zachowań klientów
  • Bieżący monitoring i analiza efektywności prowadzonych kampanii
  • Wsparcie zespołu w realizacji zamówień e-commerce
  • Wskazywanie nowych kierunków rozwoju sprzedaży, w tym nowych produktów
  • Obsługa strony www – wprowadzanie i umieszczanie na stronie nowych produktów, aktualności
  • Obsługa sklepu internetowego, innych handlowych portali internetowych ( allegro) oraz rozwiązań komplementarnych
  • Działania marketingowe intensyfikujące sprzedaż
  • Weryfikacja cen i oferty produktowej
Wymagania

Obsługa sklepu internetowego zbudowanego na Presta Shop
Znajomość narzędzi Google - Google Analytics, Google adWords
Znajomość metod oraz narzędzi służących do analizy trendów konkurencji w e-commerce
Analityczne podejście i umiejętność wyciągania wniosków
Rozwinięte umiejętności interpersonalne
Kreatywność, systematyczność i dobra organizacja pracy
Bardzo dobra znajomość Word i Excel
Znajomość Photoshopa
Mile widziana wiedza z zakresu tematyki SEO / SEM
Oferujemy

Pracę w pełnym wymiarze godzin
Niezbędne narzędzia pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

nr ogłoszenia: 470