Specjalista ds. Marketingu

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Współtworzenie i realizacja strategii działań marketingowych,
  • Planowanie, uruchamianie i monitorowanie kampanii marketingowych,
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych, prezentacji,
  • Budowanie wizerunku marki,
  • Realizacja kampanii w social media,
  • Monitorowanie rynku i obecności marki w mediach tradycyjnych i społecznościowych,
  • Przygotowywanie notatek prasowych i tekstów reklamowych,
  • Tworzenie treści marketingowych (case study, broszury),
  • Zarządzanie stroną internetową firmy (Wordpress).
Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe,
Doświadczenie na podobnym stanowisku (np. w dziale digital, social media, online marketing),
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
"Lekkie pióro", umiejętność redagowania tekstów,
Kreatywność w działaniu,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
Doświadczenie w branży IT.
Znajomość i rozumienie procesów biznesowych,
Doświadczenie w prowadzeniu strony internetowej i/lub bloga,
Znajomość zagadnień SEO,
Znajomość grafiki komputerowej,
Relacje z przedstawicielami mediów
Oferujemy

Pracę pełną wyzwań, pozwalającą na samodzielne, kreatywne działania,
Możliwość rozwoju dzięki pracy dla lidera rynku w swojej branży,
Współpracę w myśl zasady „work hard, have fun”,
Kartę Multisport,
Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe, nowoczesne biuro ze strefą relaksu i leżakami na świeżym powietrzu.

nr ogłoszenia: 469