Spawacz

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

spawacz Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • Praca na wysokości powyżej 3m
  • Spawanie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej S235, S355- spoiny BW i FW
  • Naprawa, modyfikacja osprzętu do głębokiego fundamentowania
  • Montaż i scalanie konstrukcji stalowych na budowie
Wymagania

Wykształcenie zawodowe: budowlane/ mechaniczne
Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Uprawnienia:
spawalnicze- metoda 135, spoiny BW i FW
spawalnicze- metoda 136, spoiny BW i FW
spawalnicze- metoda 111, spoiny BW i FW
do cięcia stali palnikiem tlenowym
Dyspozycyjność - możliwa praca w delegacji
Chęć do rozwoju zawodowego
Oferujemy

Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego najbliższej rodziny
Bogata oferta szkoleń
Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta multisport, bilety do kina)
Zgrany zespół
i miła atmosfera

nr ogłoszenia: 468