Pakowacz/Pakowaczka

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Stryków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

pakowacz Wieluń, pakowaczka Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • pakowanie drobnych wyrobów i półwyrobów przy linii pakującej, m.in. kosmetyków Gilette, klocków Lego, baterii,
  • dostarczanie komponentów do linii pakującej,
  • przygotowanie produktów do wysyłki,
  • sprawdzanie zgodności komponentów

Wymagania

chęć do pracy,
zdolności manualne,
umiejętność obsługi komputera (mile widziana),
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy

pracę w systemie 3-zmianowym (po 8 godz. od poniedziałku do piątku), z możliwością dopasowania pracy nawet na jedną zmianę,
bezpłatny transport
umowę o pracę
elastyczne godziny pracy.

nr ogłoszenia: 460