Magazynier

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bielsko-Biała
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, pracownik produkcji Wieluń

- przyjęcia i wydania materiałów,
- przewożenie materiałów wewnątrz zakładu.
Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe
- uprawnienia na wózki widłowe,
- gotowość do pracy w systemie od poniedziałku do piątku,
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.
Oferujemy

- pracę w systemie zmianowym do poniedziałku do piątku,
- pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
- pracę na magazynie w renomowanym amerykańskim koncernie z branży
elektrycznej,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji - istnieje możliwość
negocjowania stawki, ponieważ doceniamy kompetentnych pracowników,
- stołówkę zakładową,
- odzież roboczą.

nr ogłoszenia: 452