Opiekun użytkowników aplikacji mobilnej

0,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Krosno
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 0,00 zł
  • Dodano 2019.01.04

Opis stanowiska

Opiekun użytkowników aplikacji mobilnej Wieluń, aplikacje mobilne Wieluń, opiekun użytkownika Wieluń, Wieluń

stały kontakt z użytkownikami
udzielanie im pomocy w zakresie obsługi aplikacji - szybko i na bieżąco
udzielanie odpowiedzi i pomaganie w przypadku wystąpienia błędów w aplikacji
pomoc w konfiguracji aplikacji na smartfonie użytkownika
zapisywanie i monitorowanie zgłoszonych błędów w aplikacji
testowanie aplikacji
analiza opinii i sugestii od użytkowników oraz odpowiadanie na ich uwagi
zarządzanie bazą danych i katalogiem na potrzeby aplikacji
pozyskiwanie danych na potrzeby katalogu
Wymagania

dobrej znajomości współczesnych, internetowych trendów technologicznych
ciekawości i chęci do ciągłej aktualizacji własnej wiedzy o technologiach mobilnych
umiejętności pozyskiwania wiedzy i interpretacji treści dostępnych w internecie
znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korespondowanie z użytkownikami
łatwości w pisaniu przystępnych i zrozumiałych tekstów
pomysłowości, zaangażowania, dobrej energii i optymizmu
Oferujemy

umowę o pracę na pełen etat
pracę w zespole, który tworzy najnowocześniejsze rozwiązania
możliwość rozwoju w zakresie innowacyjnych, nowoczesnych technologii
udział w dynamicznym rozwoju aplikacji o wyjątkowym potencjale
dobre zarobki na start i perspektywa zdobycia ciekawych, nowoczesnych doświadczeń cenionych na rynku pracy

nr ogłoszenia: 45