Projektant Budowlany

3 200,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bydgoszcz
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

technik Wieluń, projektant Wieluń, obsługa klienta Wieluń

  • tworzenie projektów i wykonywanie dokładnych obliczeń z zakresu systemów szalunków i rusztowań
  • wsparcie z zakresu doradztwa technicznego, także na terenie budowy
  • kontakt z klientem branżowym
  • współpracę z innymi działami firmy
Wymagania

wykształcenia wyższego, kierunkowego (preferowane budowlane)
czteroletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
uprawnień zezwalających na projektowanie bez ograniczeń
Oferujemy

konkurencyjne wynagrodzenie
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
dynamiczną pracę i ciekawe zadania
atrakcyjny fundusz socjalny, obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej

nr ogłoszenia: 448