Inżynier Jakości

3 500,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Sosnowiec
  • Dodano 2019.01.16

Opis stanowiska

inżynier Wieluń, analityk Wieluń, obsługa klienta Wieluń

przeprowadzanie procesu działań korygujących w celu zapobiegania powtórzeniu się problemówanalizowanie przyczyn reklamacji i wdrażanie planów mających na celu minimalizowanie tego procesuusprawnianie procesu kontaktu z klientem poprzez zminimalizowanie czasu reakcji (zarządzanie procesem niezgodności)
Wymagania

przeprowadzanie procesu działań korygujących w celu zapobiegania powtórzeniu się problemów
analizowanie przyczyn reklamacji i wdrażanie planów mających na celu minimalizowanie tego procesu
usprawnianie procesu kontaktu z klientem poprzez zminimalizowanie czasu reakcji (zarządzanie procesem niezgodności)
Oferujemy

wysokie wynagrodzenie
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
bogaty pakiet profitów funduszu socjalnego
dofinansowanie do karty MultiSport
pracę w międzynarodowej firmie
możliwość zdobycia cennego doświadczenia z zakresu rozwiązywania konfliktów

nr ogłoszenia: 446