SPRZEDAWCA/ DORADCA KLIENTA

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Marki
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.04

Opis stanowiska

SPRZEDAWCA Wieluń, DORADCA KLIENTA Wieluń, obsługa sklepu Wieluń, Wieluń

  • profesjonalną obsługę klientów
  • dbanie o porządek w sklepie
  • obsługę kas

Wymagania

łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
samodzielności w działaniu oraz zaangażowania
umiejętności pracy w zespole oraz wysokiej kultury osobistej
gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
Oferujemy

ciekawą pracę w świecie mody
stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin
profesjonalny pakiet szkoleń oraz długofalową perspektywę rozwoju zawodowego
dodatkowo: opieka medyczna, świadczenie żywieniowe, świadczenia z ZFŚS np. dopłaty do wczasów, bony świąteczne

nr ogłoszenia: 44