Laborant

4 500,00 - 5 050,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kalisz
  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

chemik Wieluń, biolog Wieluń, biotechnolog Wieluń

Badanie jakości surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych
Ocenę surowców i opakowań
Wykonywanie badań i analiz laboratoryjnych
Nadzór nad bieżącą produkcją

Wymagania

Wykształcenia wyższego (preferowane technologia żywności, chemia spożywcza, towaroznawstwo, biotechnologia, chemia)
Doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym
Znajomości GMP, GLP
Posiadania kwalifikacji auditora systemów jakości
Mile widziana praktyka w zakresie mikrobiologii
Znajomości pakietu MS Office w stopniu dobrym
Oferujemy

Pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG,
Pakiet benefitów w tym prywatną opiekę medyczną, kartę MulitSport
Pracę dynamiczną, pełną wyzwań,
Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
Pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę.

nr ogłoszenia: 427