Spawacz

2 900,00 - 3 300,00 zł

  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

spawacz Wieluń, monter Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

obsługa linii spawalniczych, spawanie manualne i obsługa linii zautomatyzowanych
mocowanie narzędzi i oprzyrządowania
wprowadzanie parametrów procesu
dokonywanie analizy zużycia narzędzi oraz ich wymiana na nowe
modyfikacja istniejących programów w razie potrzeby
kontrolowanie elementów wytwarzanych detali
raportowanie niezgodności
przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
znajomość rysunku technicznego
gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednie w firmie)
atrakcyjne wynagrodzenie
dofinansowanie do pakietu sportowego/medycznego/wakacji
szkolenia z obsługi maszyn/suwnic/wózków widłowych
pracę w systemie 3 zmianowym

nr ogłoszenia: 426