Lektor Języka Angielskiego

2 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Dodano 2019.01.15

Opis stanowiska

lektor Wieluń, Angielski Wieluń, nauczyciel Wieluń, korepetytor Wieluń

zajęcia prowadzimy na terenie całej Warszawy oraz w okolicach
praca w dogodnych godzinach, ustalanych wspólnie z lektorem

Wymagania

znajomości języka angielskiego, poziom min. C1
doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży
zaangażowania w wykonywaną pracę
punktualności, uczciwości
posiadania dyplomu ukończenia studiów kierunkowych lub statusu studenta studiów kierunkowych
posiadania przygotowania pedagogicznego oraz certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego
Oferujemy

możliwość awansu
szkolenia metodyczne oraz nadzór metodyczny przez cały okres prowadzenia zajęć
atrakcyjne wynagrodzenie
umowę zlecenie lub umowę o współpracę
50-80 zł/h
szkolenia metodyczne oraz opiekę metodyka przez cały czas trwania kursu

nr ogłoszenia: 416